Szakértői csapatunk a mi sikerünk kulcsa

Nagy hangsúlyt fordítunk a munkatársainkra

Folyamatosan frissítjük a nyitott pozícióinkat

Tisztelt leendő munkatársunk!

Hiszünk benne, hogy a felkészült, elkötelezett és motivált csapat elengedhetetlen az ügyfeleink megelégedettségének biztosításához, ami egyben a hosszú távú üzleti siker záloga is.

Klíma- és Hűtéstechnikai szerelő

Kattintson a részletekért

Mit kínálunk még munkatársainknak?

Hogyan jelentkezhet?

Töltse ki a lentebb található űrlapot, csatolja önéletrajzát, és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Scroll to Top
Víz-gáz és központifűtés szerelő

Víz-, gáz- és központifűtés szerelő

Cegléd, Pest vármegye, Budapest és vonzáskörzetében keresünk víz-, gáz- és központifűtés szerelőt, mivel kivitelezési munkáink nagyrészét ebben a térségben végezzük.

Feladatok:

  • Kondenzációs gázkazánok és légtechnikai berendezések, telepítése, karbantartása, javítása
  • Épületgépészeti kivitelezési feladatok
  • Karbantartás

A próbaidő alatt vezetőszerelő kolléga irányításával végzi a feladatát, de később önálló munkavégzés lehetséges.

Elvárások:

  • A szakmában előforduló technológiák ismerete, szerszámismeret, szerelési gyakorlat
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat és / vagy szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat épületgépészeti rendszerek telepítésében
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Igényes, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Céges telefon
  • Céges kisteherautó
  • Munkához szükséges teljes szerszámozottság
  • Munkaruha
  • Versenyképes jövedelem
  • 8 órás munkavégzés
Klíma és Hűtéstechnikai szerelő

Cegléd, Pest vármegye, Budapest és vonzáskörzetében keresünk klíma- és hűtéstechnikai szerelőt, mivel kivitelezési munkáink nagyrészt ebben a térségben végezzük.

Feladatok:

  • Ipari (VRV), lakossági klíma és légtechnikai berendezések, telepítése, karbantartása, javítása
  • Levegő- víz hőszivattyúk telepítése
  • Folyadékhűtők eseti és tervezett javítása/karbantartása
  • Szellőző berendezések karbantartása, javítása
  • A próbaidő alatt vezetőszerelő kolléga irányításával végzi a feladatát, de később önálló munkavégzés lehetséges

Elvárások:

  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat és/vagy szakirányú végzettség (hűtő- és klímaberendezés szerelő)
  • Szakmai tapasztalat hőszivattyús, klíma VRV/VRF rendszerek telepítésében

  • Szakmunkás bizonyítvány (víz-, gáz- és fűtésszerelő)
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Általános klímaszerelői szakmai tapasztalat

  • Munkaruha